Budowanie relacji biznesowych

 

Prezenty dla klientów i kontrahentów, które pomagają budować i wzmacniać relacje z osobami kluczowymi dla Twojego biznesu.

 

Co oferujemy?

 
 

PREZENTY dla KLIENTÓW I partnerów BIZNESOWYCH

Znalezienie upominków dla kluczowych partnerów czy klientów biznesowych to nie lada wyzwanie. Prezent powinien być nienachalny,  ale musi zapadać w pamięć. Koniecznie oryginalny, ale ma przy tym trafiać w gust odbiorcy.

Jeśli zależy Ci na stylu i elegancji sięgnij po KOLEKCJE LIFESTYLE – gustowne pudełka z katalogiem. Parter lub klient biznesowy wybiera dla siebie najbardziej odpowiedni prezent spośród około 60 specjalnie dobranych propozycji. 

Jeżeli natomiast ważniejsze jest zaskoczenie, ekscytacja i wyjątkowe wrażenia, proponujemy KOLEKCJE PRZEŻYĆ umożliwiające wybór jednej z około 30 wyjątkowych atrakcji do realizacji na terenie całej Polski – od jazdy samochodem sportowym po wizytę w SPA.

W obu przypadkach odbiorca ma pełną wolność wyboru, a wręczający może spać spokojnie. Prezent nie dołączy do gadżetów kurzących się na półce.

personalizowane prezenty i gadżety

Tam, gdzie liczy się wyjątkowość, kluczem jest personalizacja. Dobranie prezentu do personalizacji i przeprowadzenie jej, często na dużą skalę, to jednak przedsięwzięcie logistyczne i organizacyjne.

Na szczęście mamy w tym zakresie spore doświadczenie. Nasza baza specjalnie wyselekcjonowanych produktów premium w najbardziej pożądanych przez odbiorców kategoriach prezentowych pozwala nam dobrać odpowiednie prezenty, zaproponować właściwy sposób personalizacji oraz zadbać o opakowanie, które spotęguje wrażenie. Jeśli inwestować w prezenty biznesowe, to tylko tak, aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji.

SPOTKANIA BIZNESOWE I Eventy wizerunkowe

W naszej ofercie znajduje się ponad 500 wyjątkowych przeżyć. Współpracujemy z ponad 100 sprawdzonych podwykonawców działających na terenie całej Polski. To daje nam wprost nieograniczone możliwości tworzenia ORYGINALNYCH I NIEZAPOMNIANYCH EVENTÓW dla Twoich partnerów biznesowych.

Z oferty przeżyciowej naszych podwykonawców skorzystało już ponad 15 000 klientów, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że współpracujemy wyłącznie z firmami godnymi zaufania. Znamy ich ofertę standardową i potrafimy na tej podstawie stworzyć niepowtarzalny scenariusz imprezy, która na długi czas pozostanie w pamięci uczestników.

Kiedy organizujesz event dla klientów lub partnerów biznesowych, od jego jakości zależy zbyt wiele. Zaufaj naszemu doświadczeniu w organizacji eventów pełnych wyjątkowych przeżyć. 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Pozwól nam zaproponować rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Zadzwoń 535 812 610 lub napisz info@experiago.pl. Zapraszam do kontaktu – Agata Kubiak, Business Account Manager

motywacja i integracja

 
 

Nagrody w konkursach, eventy i imprezy integracyjne, prezenty świąteczne, nagrody okolicznościowe, nagrody do systemów motywacyjnych i kafeterii.

sprawdź

WSPARCIE DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH

 
 

Nagrody w konkursach dla klientów, nagrody w promocjach i loteriach, produkty do programów lojalnościowych, stylowe upominki firmowe.

sprawdź

WSPARCIE DZIAŁÓW SPRZEDAŻY

 
 

Motywowanie sprzedawców – indywidualne i zespołowe, budowanie relacji w ramach sieci sprzedaży, targi i konferencje.

sprawdź

 

Zaufali nam

 

Już od 2009 pomagamy firmom z całej Polski w budowaniu trwałych relacji z pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi. Do naszych klientów należą m.in.: 

 
Dell
mBank
Deloitte
USP Zdrowie
VB Leasing
ABB
Koelner
Kuehne & Nagel
 
 

Kontakt

 

BIURO

Experiago sp. z o.o.
ul. Rogowska 7/3
54-440 Wrocław

NIP: 894-298-27-63
REGON: 021062460
KRS: 0000496611

 
e-mail: info@experiago.pl
tel.: 71 350 02 06
tel.: 500 163 609
tel.: 535 812 610

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości