MOTYWACJA i iNTEGRACJA

 
 

Prezenty świąteczne dla pracowników, bony podarunkowe, nagrody w konkursach, nagrody roczne i okolicznościowe, eventy i imprezy integracyjne, nagrody do systemów motywacyjnych. Wsparcie w zakresie organizacji wewnętrznych konkursów dla pracowników.

Więcej

 

BUDOWANIE RELACJI BIZNESOWYCH

 
Stylowe prezenty biznesowe dla klientów
 

Upominki dla partnerów biznesowych i kontrahentów, eleganckie prezenty dla klientów firmy, personalizowane prezenty i gadżety, eventy wizerunkowe oraz organizacja kameralnych spotkań biznesowych uwzględniających wyjątkowe atrakcje i przeżycia.

Więcej

WSPARCIE DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH

 
 

Nagrody w konkursach dla klientów, nagrody w promocjach i loteriach, produkty do programów lojalnościowych, stylowe upominki firmowe. Pomoc w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań podczas organizacji eventów i wyboru atrakcji oraz doradztwo podczas poszukiwania najbardziej atrakcyjnych prezentów dla pracowników.

więcej

WSPARCIE DZIAŁÓW SPRZEDAŻY

 
 

Motywowanie sprzedawców – indywidualne i zespołowe, budowanie relacji w ramach sieci sprzedaży, targi i konferencje. Wsparcie w zakresie tworzenia konkursów i programów lojalnościowych. Dostarczenie personalizowanych prezentów i upominków dla partnerów biznesowych.

więcej

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Pozwól nam zaproponować rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Zadzwoń 535 812 610 lub napisz info@experiago.pl. Zapraszam do kontaktu – Agata Kubiak, Business Account Manager

 

Zaufali nam

 

Już od 2009 pomagamy firmom z całej Polski w budowaniu trwałych relacji z pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi. Do naszych klientów należą m.in.: 

 
Dell
mBank
Deloitte
USP Zdrowie
VB Leasing
ABB
Koelner
Kuehne & Nagel
 
 

Kontakt

 

BIURO

Experiago sp. z o.o.
ul. Rogowska 7/3
54-440 Wrocław

NIP: 894-298-27-63
REGON: 021062460
KRS: 0000496611

 
e-mail: info@experiago.pl
tel.: 71 350 02 06
tel.: 500 163 609
tel.: 535 812 610

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości