M A D E W I T H L O V E B Y E X P E R I A G O

Karty podarunkowe i vouchery

Wysokiej jakości prezenty biznesowe dla pracowników, klientów i kontrahentów. Karty podarunkowe to eleganckie i uniwersalne rozwiązanie, które oferuje osobie obdarowanej wolność wyboru, elegancką formę i pewność jakości.

Święta Bożego Narodzenia, rocznice i jubileusze, szczególne osiągnięcia – jest wiele okazji, podczas których firma poszukuje sposobu, aby podziękować pracownikom, a jednocześnie wzmocnić ich przywiązanie i zaangażowanie. Karty podarunkowe i vouchery to doskonałe narzędzia do motywowania pracowników, dzięki którym poczują, że ich starania zostały zauważone, a osiągnięcia docenione.

Karty podarunkowe i vouchery otwierają przed pracownikami szereg możliwości, aby zrealizować swoje marzenia. Sposobem na uszczęśliwienie każdego z nich może być niecodzienne przeżycie, praktyczne urządzenie lub stylowy gadżet, które znajdą w prestiżowej ofercie Experiago.

Gifty dla pracowników – karta upominkowa

Jaki prezent spodoba się pracownikom? To pytanie zadaje sobie wielu managerów i specjalistów działów HR odpowiedzialnych za wybór prezentów firmowych. Idealny upominek powinien spełniać ich oczekiwania i potrzeby. Niestety stosunki służbowe rzadko umożliwiają nawiązanie tak bliskich relacji z pracownikami, aby znać ich preferencje i upodobania, a w dużej firmie jest to wręcz niemożliwe. Trudno znaleźć też rozwiązanie, które trafi w gusta wielu osób jednocześnie, chyba, że stanie się nim karta prezentowa.

Bony kwotowe umożliwiają samodzielny wybór upominku z dowolnej kategorii, dzięki czemu każdy pracownik będzie zadowolony i usatysfakcjonowany otrzymaną nagrodą. To także minimum formalności i znaczne ułatwienie dla pracodawcy. Karty podarunkowe dla pracowników przygotowaliśmy w różnych nominałach od 50 do nawet 2000 zł, aby dostosować ich wartość do okazji i umożliwić honorowanie pracowników stosownie do kwalifikacji, pełnionych funkcji i osiągnięć. Otrzymana karta kwotowa umożliwia wybór dowolnego przeżycia, urządzenia czy gadżetu spośród szerokiej, ale wciąż ściśle wyselekcjonowanej oferty Experiago tworzonej w oparciu o najwyższe standardy jakości i z zachowaniem atrakcyjnego oraz modnego designu.

Oryginalne prezenty dla pracowników – vouchery na przeżycia

Benefity dla pracowników to coraz częściej ważne kryterium, poprzez które oceniany jest potencjalny pracodawca. Zależy Ci, aby przyciągnąć do firmy najbardziej utalentowanych pracowników lub uchronić swoją firmę przed częstymi i niekorzystnymi rotacjami? Wyróżnij się na tle innych pracodawców niecodziennymi pomysłami na prezenty. Pracownicy coraz częściej pragną spełniać się poza praca, rozwijając swoje zainteresowania i pasje. Pokaż, że wspierasz ich dążenie do samorozwoju, tym bardziej, że zadowoleni pracownicy z większym zapałem będą przykładać się także do pracy. Świetnym pomysłem na prezent staną się także niecodzienne przeżycia i rekreacja: vouchery na loty widokowe samolotem, motoparalotnią czy szybowcem, wyjątkowe weekendy i pakiety SPA, vouchery na off-road oraz przejazdy sportowymi samochodami po torze – niech pozytywne emocje już zawsze kojarzą się z Twoją firmą.

Vouchery i karty podarunkowe – eleganckie gifty dla pracowników

W kategorii prezentów firmowych liczy się nie tylko zawartość, ale także pierwsze wrażenie. Estetyka opakowania i elegancki sposób wręczenia upominku są dowodem klasy pracodawcy i podkreślają znaczenie samego pracownika. Vouchery i karty podarunkowe dla pracowników Experiago zapewniają pełną możliwość personalizacji prezentu. Logo firmy naniesione metodą tłoczenia będzie jednoznacznie identyfikować upominek z miejscem pracy. Wybrana karta kwotowa lub voucher zostaną umieszczone w ekskluzywnym opakowaniu. Pudełeczko wykonane ze szlachetnego matowego papieru i przewiązane wstążką kojarzy się z elegancją i stylem. Na jego wieczku można umieścić także specjalną dedykację nawiązującą do okazji. Tak przygotowana karta upominkowa czy voucher doskonale wpiszą się w biznesowa estetykę, zachowując przy tym nutkę ekstrawagancji i nowoczesnej stylistyki.

Karta prezentowa a może vouchery? Doceń swoich pracowników w sposób, który zrobi na nich
dobre wrażenie oraz przyniesie szczerą radość i satysfakcję. Oszczędzaj także swój czas, zdając się na gotową ofertę eleganckich upominków firmowych przygotowana przez prezentowych specjalistów Experiago.