M A D E W I T H L O V E B Y E X P E R I A G O

Karty podarunkowe i vouchery

Uniwersalność, elegancja, pozytywny odbiór. Tym właśnie powinny charakteryzować się prezenty biznesowe dla pracowników, klientów lub kontrahentów. Czy jest coś, co spełni wszystkie te kryteria? Karty podarunkowe lub vouchery to idealne rozwiązanie na wiele okazji. Oferują bowiem oferuje osobie obdarowanej wolność wyboru, co sprawia, że prezent czy nagroda zawsze będą satysfakcjonujące. Co więcej, karta podarunkowa stała się tak powszechnym pomysłem na upominek, że oferuje ją obecnie większość marketplace’ów oraz sklepów stacjonarnych i online. Ta mnogość jednak może wpędzić nas w pułapkę…

Święta Bożego Narodzenia, rocznice i jubileusze, szczególne osiągnięcia – jest wiele okazji, podczas których firma poszukuje sposobu, aby podziękować pracownikom, docenić ich, a także wzmocnić przywiązanie i zaangażowanie. Karty podarunkowe i vouchery to doskonałe narzędzia do motywowania pracowników, dzięki którym poczują, że ich starania zostały zauważone.

Karty upominkowe, bony prezentowe i vouchery otwierają przed pracownikami szereg możliwości, aby zrealizować swoje marzenia. Ważne jednak, aby trafić w gust odbiorcy i wykazać się pomysłowością. Bon na zakupy w supermarkecie lub sklepie odzieżowym zostanie równie szybko zapomniany, co wykorzystany. Warto postawić na coś bardziej oryginalnego. Sposobem na uszczęśliwienie osoby obdarowanej może być niecodzienne przeżycie, praktyczne urządzenie lub stylowy gadżet, które znajdą w prestiżowej ofercie Experiago.

Kwotowa karta upominkowa – prezent zawsze na czasie

Jaki prezent spodoba się pracownikom? To pytanie zadaje sobie wielu managerów i specjalistów działów HR odpowiedzialnych za wybór prezentów firmowych. Idealny upominek powinien spełniać ich oczekiwania i potrzeby. Niestety stosunki służbowe rzadko umożliwiają nawiązanie tak bliskich relacji z pracownikami, aby znać ich preferencje i upodobania, a w dużej firmie jest to wręcz niemożliwe. Jeśli zaś pracodawca pragnie obdarować większą liczbę osób (czasami liczoną nawet w setkach), zadanie staje się karkołomne. Trudno znaleźć też rozwiązanie, które trafi w gusta wielu ludzi jednocześnie. Może temu sprostać karta prezentowa.

Bony kwotowe umożliwiają samodzielny wybór upominku z dowolnej kategorii w sklepie online, dzięki czemu każdy pracownik lub kontrahent będzie zadowolony i usatysfakcjonowany otrzymaną nagrodą. To także minimum formalności i znaczne ułatwienie dla pracodawcy. Karty podarunkowe dla pracowników przygotowaliśmy w różnych nominałach od 50 do nawet 2000 zł, aby dostosować ich wartość do okazji i umożliwić honorowanie pracowników stosownie do kwalifikacji, pełnionych funkcji i osiągnięć. Można je zakupić na stronie Prezentokracja.pl, która jest jedną z marek Experiago.

Otrzymana karta kwotowa umożliwia wybór dowolnego przeżycia czy atrakcji, urządzenia lub gadżetu spośród szerokiej, ale wciąż ściśle wyselekcjonowanej oferty tworzonej w oparciu o najwyższe standardy jakości i z zachowaniem atrakcyjnego oraz modnego stylu. Designerski zaparzacz do herbaty, elegancki zegarek, a może szalony skok na bungee albo relaksujący masaż czekoladowy? Każdy znajdzie coś dla siebie.

Oryginalne prezenty dla pracowników – vouchery na przeżycia

Benefity dla pracowników to ważne kryterium przy wyborze przyszłego pracodawcy, a także mogące mieć wpływ na chęć zmiany pracy. Zależy Ci, aby przyciągnąć do firmy najbardziej utalentowanych pracowników lub uchronić swoją firmę przed częstymi i niekorzystnymi rotacjami? Wyróżnij się na tle innych pracodawców niecodziennymi pomysłami na prezenty.

Pracownicy coraz częściej pragną spełniać się poza pracą, rozwijając swoje zainteresowania i pasje. Istotny jest także work-life balance. Pokaż, że wspierasz ich dążenie do samorozwoju, tym bardziej, że zadowoleni pracownicy z większym zapałem będą przykładać się do pracy. Świetnym pomysłem na prezent staną się niecodzienne atrakcje zaproponowane przez Prezentokrację: vouchery na loty widokowe samolotem, motoparalotnią czy szybowcem, wyjątkowe weekendy i pakiety SPA, vouchery na off-road oraz przejazdy sportowymi samochodami po torze. Niech pozytywne emocje już zawsze kojarzą się z Twoją firmą.

Takie bony prezentowe najlepiej dobierać indywidualnie, biorąc pod uwagę jego zainteresowania lub cechy charakteru. Doskonale sprawdzą się jako upominek urodzinowy dla pracownika od zespołu, nagroda dla menadżera za świetne wyniki kwartalne czy podarunek dla ważnego partnera biznesowego lub Klienta.

Kolekcje przeżyć – karty prezentowe z katalogami

Jeśli spodobał Wam się pomysł prezentu biznesowego w formie vouchera na przeżycie, ale chcielibyście coś bardziej elastycznego, to mamy dla Was wyjątkowe rozwiązanie: Kolekcja Przeżyć. Jest to karta upominkowa, która upoważnia osobę obdarowaną do wyboru jednej z kilkudziesięciu atrakcji zaprezentowanych w katalogu dołączonym do karty. A wszystko to zapakowane w gustownym, dyskretnym pudełku, które świetnie wpasuje się w konwencje przeróżnych okoliczności i okazji.

Kolekcje Przeżyć są alternatywą dla kart kwotowych, kiedy nie chcesz ujawniać osobie obdarowanej jej wartości. Atrakcje zawarte w katalogach można realizować w wielu miejscach Polski. Jest to więc dobre rozwiązanie dla korporacji i firm mających swoje siedziby w różnych miastach Polski. Różnorodność przeżyć sprawi, że zarówno zwolennicy ekstremalnych atrakcji, jak i osoby preferujące słodki relaks będą zadowoleni. Kolekcje dostępne w 13 wariantach różniących się ceną są dobrym pomysłem na prezenty świąteczne lub nagrody jubileuszowe.

Kolekcje Lifestyle – prezent w dobrym stylu

To autorski pomysł Experiago, który zyskał sobie już duże grono zwolenników, szukających kreatywnych rozwiązań na prezenty czy nagrody pracownicze. Idea jest taka sama jak w przypadku opisanej powyżej Kolekcji Przeżyć, ale w katalogu zawarto wysokiej jakości przedmioty, a wśród nich m.in. gadżety elektroniczne, biżuterię, zegarki, artykuły dekoracji wnętrz, portfele i torby skórzane, zestawy win czy perfumy. Produkty zostały starannie wyselekcjonowane, a współpraca ze znanymi i prestiżowymi markami jest gwarancją satysfakcji osoby obdarowanej.

Posiadacz vouchera ma aż 12 miesięcy na decyzję i wybór jednego spośród kilkudziesięciu przedmiotów. Zostanie on dostarczony kurierem pod wskazany adres. To wygoda zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika, bo cały proces logistyczny przejmuje Experiago. Po prostu wręczasz kolekcję i nie musisz się martwić o nic więcej.

Kolekcja Lifestyle to prezent uniwersalny: dla kobiet, mężczyzn, dla młodych i dojrzałych. Nadaje się jako prezent i nagroda dla większej i zróżnicowanej grupy.

Vouchery i karty podarunkowe – eleganckie gifty dla pracowników

W kategorii prezentów firmowych liczy się nie tylko zawartość, ale także pierwsze wrażenie. Estetyka opakowania i elegancki sposób wręczenia upominku są dowodem klasy pracodawcy i podkreślają znaczenie samego pracownika.

Vouchery i karty podarunkowe dla pracowników Experiago zapewniają pełną możliwość personalizacji prezentu. Logo firmy naniesione metodą tłoczenia lub nadruku będzie jednoznacznie identyfikować upominek z miejscem pracy. Wybrana karta kwotowa lub voucher zostaną umieszczone w ekskluzywnym opakowaniu. Pudełeczko wykonane ze szlachetnego matowego papieru i przewiązane wstążką kojarzy się z elegancją i stylem. Na jego wieczku można umieścić także specjalną dedykację nawiązującą do okazji. Tak przygotowana karta upominkowa czy voucher doskonale wpiszą się w biznesowa estetykę, zachowując przy tym nutkę ekstrawagancji i nowoczesnej stylistyki.

Karta prezentowa a może vouchery? Doceń swoich pracowników w sposób, który zrobi na nich dobre wrażenie oraz przyniesie szczerą radość i satysfakcję. Oszczędzaj także swój czas, zdając się na gotową ofertę eleganckich upominków firmowych przygotowana przez prezentowych specjalistów Experiago.

Podobne tematy: