Wsparcie działów sprzedaży

 

Nagrody i konkursy dla przedstawicieli handlowych. Upominki VIP na targi branżowe. Zachęć dział sprzedaży do efektywnej pracy, zwiększ sprzedaż, zyskaj zaufanie nowych klientów i kontrahentów .

 
 

Co oferujemy?

 
 

Motywowanie sprzedawców – indywidualne i zespołowe

Zawód handlowca to praca dla ludzi z pasją, którzy uwielbiają wyzwania. Skutecznie zmotywuj sprzedawców, aby ich starania przynosiły jeszcze bardziej spektakularne efekty.
Mrożące krew w żyłach skoki ze spadochronem, zapierające dech w piersiach loty widokowe, a może ekscytujące wyścigi sportowymi samochodami – czy tyle emocji można zmieścić w jednym pudełku? Kolekcje Przeżyć to ponad 40 fascynujących doświadczeń w jednym pudełku,  związanych ze sportami ekstremalnymi: flyboard, paralotniarstwo, loty samolotem i helikopterem, rejsy łodzią motorową, off-road i inne. To także okazja do spróbowania zupełnie nowego hobby: kursy kulinarne i kiperskie, żeglarstwo, wspinaczka, nauka gry na instrumentach.
Sekret skutecznego motywowania tkwi we właściwym dopasowaniu narzędzi do potrzeb i oczekiwań pracownika. W ramach zestawu prezentowego Experiago to pracownik podejmuje decyzję, które przeżycie zapewni mu najwięcej pozytywnych wrażeń. Co więcej, Kolekcja Przeżyć zawiera także atrakcje grupowe – sprawdzone narzędzie w budowaniu efektywnego i zgranego zespołu sprzedaży.

budowanie relacji w ramach sieci sprzedaży

Zadbaj o relacje z dealerami i przedstawicielami handlowymi. Codzienna praca pośredników sprzedaży opiera się na utrzymywaniu bezpośrednich relacji z klientem końcowym. To szczególna grupa pracowników, ponieważ ich zaangażowanie bezpośrednio przekłada się na decyzje i poziom zadowolenia klienta. Skutecznym narzędziem motywowania dealerów i przedstawicieli handlowych są nagrody, ale tylko jeśli okażą się naprawdę atrakcyjne. Oferta Experiago to ponad 700 niesamowitych przeżyć i ponad 1000 prestiżowych produktów klasy premium. Szeroki wachlarz możliwości gwarantuje, że każdy pracownik znajdzie wśród nich prezent odpowiedni dla siebie.

Eleganckie upominki na targi i konferencje

Pozwól się zapamiętać potencjalnym klientom i partnerom biznesowym. Zrób wrażenie oryginalnością, elegancją i profesjonalizmem. Targi branżowe wzmacniają budowanie marki, jednak aby były skuteczne, wymagają od firmy solidnego przygotowania. To także wyjątkowa okazja, by w szczególny sposób wyróżnić kluczowych klientów i kontrahentów, wręczając im upominki VIP. Kolekcja Lifestyle to zestawienie prestiżowych produktów klasy premium, spośród których osoba obdarowana wybiera prezent idealny dla siebie. Osoba obdarowana otrzymuje pięknie opakowane ozdobne pudełko z umieszczonym wewnątrz katalogiem i voucherem. Minimalistyczny design sprawia, że prezent jest dyskretny, łatwy w transporcie i – co najważniejsze – daje poczucie luksusu.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Pozwól nam zaproponować rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Zadzwoń 535 812 610 lub napisz info@experiago.pl. Zapraszam do kontaktu – Agata Kubiak, Business Account Manager

MOTYWACJA I INTEGRACJA

 
 

Nagrody w konkursach, eventy i imprezy integracyjne, prezenty świąteczne, nagrody okolicznościowe, nagrody do systemów motywacyjnych i kafeterii.

sprawdź

budowanie relacji biznesowych

 
Stylowe prezenty biznesowe dla klientów
 

Upominki dla partnerów biznesowych i kontrahentów, personalizowane prezenty i gadżety, eventy wizerunkowe, upominki na tagi i konferencje.

sprawdź

WSPARCIE DZIAŁań marketingowych

 
 

Nagrody w konkursach dla klientów, nagrody w promocjach i loteriach, produkty do programów lojalnościowych, stylowe upominki firmowe.

sprawdź

 

Zaufali nam

 

Już od 2009 pomagamy firmom z całej Polski w budowaniu trwałych relacji z pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi. Do naszych klientów należą m.in.: 

 
Dell
mBank
Deloitte
USP Zdrowie
VB Leasing
ABB
Koelner
Kuehne & Nagel
 
 

Kontakt

 

BIURO

Experiago sp. z o.o.
ul. Legnicka 52/203
54-204 Wrocław

NIP: 894-298-27-63
REGON: 021062460
KRS: 0000496611

 
e-mail: info@experiago.pl
tel.: 500 163 609
tel.: 535 812 610

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości