M A D E W I T H L O V E B Y E X P E R I A G O

Nagrody dla pracowników

Motywacja i integracja

Prezenty i nagrody dla pracowników, które motywują do efektywnej pracy i budują lojalność. Doceń zaangażowanie, wyraź uznanie za szczególne osiągnięcia, udowodnij, że jesteście zgranym i wspierającym się zespołem.

Co oferujemy?

Prezenty świąteczne DLA PRACOWNIKÓW

Prezenty dla pracowników na Święta
Święta to wyjątkowy czas, w którym obdarowujemy się prezentami. To również idealny moment, aby nawiązać bliższe relacje z pracownikami i docenić ich całoroczne zaangażowanie. Eleganckie pudełka prezentowe Experiago stanowią doskonałą odpowiedź na pytanie: jaki prezent świąteczny dla pracowników wybrać.

Rodzaj świątecznego upominku jest jednocześnie wizytówką pracodawcy, dlatego dla firm dbających o employer branding przygotowaliśmy serię ekskluzywnych prezentów (KOLEKCJE LIFESTYLE). Pracodawców, którzy na co dzień wymagają od personelu przede wszystkim kreatywności, zachęcamy do skorzystania z najnowszego biznesowego trendu prezentów w formie niezapomnianych przeżyć (KOLEKCJA PRZEŻYĆ). W obu przypadkach możemy mieć pewność, że prezent będzie trafiony, bo możliwość wyboru pozostawiamy obdarowanemu.

W Experiago zdajemy sobie sprawę, że koniec roku to dla wielu firm gorący okres, dlatego proponujemy komfortowe rozwiązanie, pozwalające pracodawcy szybko i sprawnie zakupić prezenty, które trafiają w gusta i spełniają oczekiwania pracowników. Wystarczy, że powiesz nam, ilu zestawów potrzebujesz, a my wyślemy Ci eleganckie pudełka z katalogiem i bonem prezentowym w środku. Proste, prawda? A do tego skuteczne.

NAGRODY ROCZNE I OKOLICZNOŚCIOWE

Nagrody dla pracowników
Nagrody dla pracowników to sposób na wyrażenie wdzięczności za szczególny wkład w rozwój firmy oraz zmotywowanie do efektywnej pracy w przyszłości. Docenianie osiągnięć pracowników to także niezawodny sposób na wzmocnienie ich lojalności.

Niezależnie od tego, czy chcemy docenić staż pracy, czy też wspólnie świętować kluczowe momenty w życiu pracownika, potrzebny jest elegancki prezent, który ucieszy pracownika i wzmocni jego przywiązanie do firmy, a równocześnie będzie idealną odpowiedzią na jego potrzeby i gusta. W tej roli idealnie sprawdzi się KOLEKCJA LIFESTYLE PREMIUM lub KOLEKCJA LIFESTYLE EXCLUSIVE.

Zaangażowani i lojalni pracownicy to największy kapitał każdej firmy. Zakup nagród dla pracowników stanowi doskonałą inwestycję, ale tylko pod warunkiem, że nie zdecydują się odejść do konkurencji. Dla wielu pracowników jednym z najważniejszych czynników przywiązania do firmy jest atmosfera w zespole.

eventy i imprezy INTEGRACYJNE

Integracja dla firm
Zatrudniasz utalentowanych i wykwalifikowanych pracowników – stwórz z nich zespół! W ofercie Experiago (oraz prowadzonego w ramach działalności B2C serwisu Prezentokracja.pl) znajduje się ponad 700 wyjątkowych przeżyć, od zjawiskowych lotów balonem, Cessną czy helikopterem, przez ekstremalne off-roadowe szaleństwo, aż po relaksujące rejsy jachtem na Mazurach.

Przy ich realizacji w stały sposób współpracujemy z bazą ponad 100 partnerów na terenie całej Polski. Dzięki doświadczeniu i sprawdzonej bazie kontaktów jesteśmy w stanie błyskawicznie przygotować unikalną koncepcję IMPREZY INTEGRACYJNEJ w dowolnej lokalizacji. Impreza firmowa nie może być nudna, razem stworzymy event, który pracownicy zapamiętają na długie lata.

NAGRODY W KONKURSACH DLA PRACOWNIKÓW

Imprezy integracyjne dla firm
W ofercie Experiago (w ramach naszego serwisu Prezentokracja.pl) znajduje się szeroka gama BONÓW NA PRZEŻYCIA – od jazdy rajdowym Subaru na torze, poprzez lot balonem, skok ze spadochronem, aż po degustację piwa czy weekend w SPA.

Nasze doświadczenia pokazują, iż zastosowanie przeżyć jako nagród w konkursach dla pracowników pobudza wyobraźnię i wzmaga rywalizację. Zdobywanie nagród jest jeszcze przyjemniejsze, jeśli można się nimi dzielić z innymi. Realizacji przeżyć towarzyszą niesamowite emocje i wrażenia, którymi pracownicy chętnie dzielą się z rodziną i przyjaciółmi.

Nagrody z pomysłem to również sprawdzone narzędzie skutecznego Employer Brandingu, szczególnie jeśli zależy Ci na wizerunku nowoczesnego pracodawcy, który dba o swoich pracowników.

NAGRODY DO SYSTEMÓW KAFETERYJNYCH I PROGRAMÓW MOTYWACYJNYCH

Programy motywacyjne i kafeteryjne dają uczestniczącym w nich pracownikom możliwość samodzielnego wyboru nagrody, dlatego tak ważne są zakres i atrakcyjność oferty. Experiago to ponad 700 przeżyć i ponad 1000 prestiżowych produktów klasy premium, a każdy z nich dobrany tak, by pobudzić wyobraźnię i zapewnić wyjątkowe wrażenia. Oferowany system benefitów coraz częściej odgrywa istotną rolę w zapewnieniu firmie konkurencyjność na rynku pracodawcy oraz stanowi ważną kartę przetargową w walce o wykwalifikowanego pracownika. W Experiago wspieramy marzenia Twoich pracowników i realizujemy nawet najbardziej niestandardowe potrzeby.