Wsparcie działań marketingowych

 

 Nagrody w konkursach i programach, które pomagamy wzmacniać działania marketingowe i budować lojalność klientów.

 

Co oferujemy?

 
 

Nagrody w konkursach dla klientów

Każdy doświadczony specjalista do spraw marketingu wie, że wybór odpowiedniego prezentu dla klienta, to jednocześnie sposób, aby wyróżnić firmę na tle konkurencji. Wykorzystaj moc wyjątkowych przeżyć realizowanych w naszym serwisie Prezentokracja.Twój klient spędzi niezapomniane chwile, realizując jedno z ponad 700 przeżyć dostępnych w naszej ofercie. Nagrodą w konkursie dla klientów może być zarówno pojedyncze przeżycie, jak i zestawy – Kolekcje Przeżyć, spośród których nagrodzony sam wybiera atrakcję, którą chce zrealizować. Nagrody w formie przeżyć znakomicie przyciągają uczestników konkursu, wpływają na wzrost zaangażowania i efektownie wyglądają w przekazach marketingowych.

nagrody w promocjach i loteriach

W oparciu o szeroką ofertę ponad 700 przeżyć i ponad 1000 produktów premium dostarczymy niezapomnianych wrażeń podczas promocji i loterii dla klientów. Wiele firm organizuje akcje promocyjne, które pozwalają wygrać wartościowy przedmiot lub wyjechać na zagraniczną wycieczkę. Ale ile z nich pozwala zrealizować dziecięce marzenie o własnej gitarze lub od dawna odkładany na później plan ekstremalnego skoku ze spadochronem? Chcąc wzbudzić zainteresowanie klientów marką, nie wystarczy zaoferować nagrody, która będzie tylko praktyczna. Zaproponuj klientom najatrakcyjniejszy prezent na świecie. Taki, który spełnia marzenia.

stylowe upominki firmowe

To działania marketingowe kreują wizerunek firmy, a wręczanie prezentów biznesowych jest ich nieodłącznym elementem. Zestawy prezentowe Experiago to gotowe rozwiązanie dla firm, szukających prezentu z pomysłem. Proponujemy niestandardowe upominki firmowe, które pozwalają odejść od schematu standardowych podarunków, a jednocześnie bezpieczne, mieszczące się w kanonie biznesowego savoir vivre’u. Dbamy o detale, dlatego każdy prezent wysyłamy ręcznie zapakowany w eleganckie pudełko, z finezyjnie zawiązana ozdobną kokardką. Prezenty Experiago to gwarancja klasy i elegancji, ale przede wszystkim dziecięca radość z możliwości realizowania najskrytszych marzeń.

produkty do programów lojalnościowych

Opracowanie dobrego programu lojalnościowego to skomplikowane zadanie. Skuteczny program lojalnościowy powinien nie tylko budować trwałe relacje z klientami, ale być także opłacalny dla firmy. Szukając produktów do katalogu, postaw na nagrody, które będą wartościowe, ale niekoniecznie drogie. Najcenniejszy prezent to taki, który naprawdę chcemy mieć! Pudełka prezentowe Experiago oferują możliwość wyboru wymarzonego prezentu spośród kilkuset starannie dobranych propozycji, które razem tworzą naszą wyjątkową Kolekcję Lifestyle. To również okazja do zrealizowania zupełnie niesamowitego przeżycia takiego jak lot paralotnią, szybowcem lub rajdowy trening jazdy za kierownicą sportowego samochodu. Lojalność jest uczuciem, dlatego skorzystaj z rozwiązań, które wyzwolą w Twoich klientach prawdziwe emocje.

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Pozwól nam zaproponować rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Zadzwoń 535 812 610 lub napisz info@experiago.pl. Zapraszam do kontaktu – Agata Kubiak, Business Account Manager

MOTYWACJA I INTEGRACJA

 
 

Nagrody w konkursach, eventy i imprezy integracyjne, prezenty świąteczne, nagrody okolicznościowe, nagrody do systemów motywacyjnych i kafeterii.

sprawdź

budowanie relacji biznesowych

 
Stylowe prezenty biznesowe dla klientów
 

Upominki dla partnerów biznesowych i kontrahentów, personalizowane prezenty i gadżety, eventy wizerunkowe.

sprawdź

WSPARCIE DZIAŁÓW SPRZEDAŻY

 
 

Motywowanie sprzedawców – indywidualne i zespołowe, budowanie relacji w ramach sieci sprzedaży, targi i konferencje.

sprawdź

 

Zaufali nam

 

Już od 2009 pomagamy firmom z całej Polski w budowaniu trwałych relacji z pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi. Do naszych klientów należą m.in.: 

 
Dell
mBank
Deloitte
USP Zdrowie
VB Leasing
ABB
Koelner
Kuehne & Nagel
 
 

Kontakt

 

BIURO

Experiago sp. z o.o.
ul. Legnicka 52/203
54-204 Wrocław

NIP: 894-298-27-63
REGON: 021062460
KRS: 0000496611

 
e-mail: info@experiago.pl
tel.: 500 163 609
tel.: 535 812 610

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości