M A D E W I T H L O V E B Y E X P E R I A G O

Prezenty i nagrody w formie przeżyć

Przeżycia zostają w pamięci. Podziękuj klientowi lub pracownikowi w sposób, który zapamięta na zawsze.

SKUTECZNE BUDOWANIE RELACJI
Prezenty i nagrody w formie przeżyć budzą emocje i tworzą niezapomniane wspomnienia. Spraw, aby przeżycia stały się unikalnym spoiwem pomiędzy pracodawcą, a światem wewnętrznym pracownika.

WSPARCIE EMPLOYER BRANDING
Charakter przeżyć sprawia, iż pracownicy sami z entuzjazmem opowiadają o nich innym, tak na forum firmy, jak i poza nim, przyczyniając się do budowania marki pracodawcy.

UNIKALNA WARTOŚĆ W OCZACH ODBIORCÓW
Wartość przypisywana przeżyciu zazwyczaj znacznie przekracza jego wartość nominalną. Dzieje się tak, ponieważ ocena odbywa się przez pryzmat emocji i wyjątkowych wspomnień.

Dla pracownika
Podziękuj za wyniki i zmotywuj do dalszej pracy.

Dla klienta
Buduj relacje z partnerami biznesowymi i nagradzaj klientów.

Na specjalną okazję
Złóż gratulacje z okazji urodzin, stażu pracy, narodzin dziecka.

Bony na konkretne przeżycia

Bony na przeżycia umożliwiają realizację jednego z ponad 700 przeżyć dostępnych w ofercie należącego do Experiago serwisu Prezentokracja.pl, oferującego oryginalne prezenty w formie przeżyć. Od jazdy rajdowym Subaru czy lotu paralotnią dla miłośników adrenaliny po masaż czy weekend w SPA dla zwolenników błogiego relaksu. Od morza aż do Tatr.

Bony kwotowe

Bony kwotowe uprawniają do samodzielnego wyboru przeżycia w serwisie Prezentokracja.pl w ramach wybranej kwoty.

Bez pośpiechu, na realizację bonu jest aż 12 miesięcy!

Do 199 zł
m.in.: Lot paralotnią lub motoparalotnią, drifting na torze z kierowcą rajdowym (Subaru Impreza, Mitsubishi Evo), flyboard – ekstremalny odlot, Smaki Świata – kulinarne odkrycia we Dwoje.

200-349 zł
m.in.: Lot szybowcem, lot widokowy samolotem, ekstremalna jazda na torze za kierownicą Subaru Impreza STi, warsztaty kulinarne, rejs jachtem po Odrze dla Dwojga, kurs fotografii, masaż tajski

350-499 zł
m.in.: Off-road – jazda samochodem terenowym po bezdrożach, romantyczna kolacja w winnicy dla Dwojga, pakiet golfowy z lunchem dla 2 osób, wieczór w operze dla Dwojga, dzień w SPA

500-999 zł
m.in.: 3-pack Extreme: jazda Subaru/Lamborghini + lot paralotnią + flyboard, skok ze spadochronem, jazda Lamborghini na torze wyścigowym, rajdowy trening jazdy, wspinaczka skałkowa

powyżej 1000 zł
m.in.: 3-pack Adventure dla Dwojga: lot widokowy samolotem + off-road + romantyczny weekend, lot balonem, loty helikopterem, aktywne weekendy dla 1-2 osób (off-road, w siodle, wspinaczka, windsurfing)

Kolekcje Przeżyć – podaruj wolność wyboru
Kolekcje Przeżyć dają Ci pewność, że prezent lub nagroda okaże się strzałem w dziesiątkę. To pracownik lub klient sam wybiera odpowiadające mu przeżycie. Każda kolekcja to około 30 wyjątkowych atrakcji tak dla zwolenników adrenaliny, jak i dla miłośników relaksu czy odkryć kulinarnych.