Motywacja i integracja

 

Prezenty i nagrody dla pracowników.

 

Co oferujemy?

 
 

prezenty świąteczne DLA PRACOWNIKÓW

Eleganckie pudełka prezentowe Experiago doskonale sprawdzą się w charakterze prezentów świątecznych. Firma zainteresowana obdarowaniem pracowników zakupuje eleganckie pudełka z katalogiem i bonem prezentowym w środku. Obdarowany pracownik wybiera z katalogu jeden z ekskluzywnych upominków (KOLEKCJE LIFESTYLE) lub decyduje się na realizację jednego z niezapomnianych przeżyć (KOLEKCJE PRZEŻYĆ). W obu przypadkach możemy mieć pewność, że prezent będzie trafiony, bo możliwość wyboru pozostawiamy obdarowanemu.  

 

NAGRODY ROCZNE I OKOLICZNOŚCIOWE

Docenianie osiągnięć pracowników to nie tylko sposób na wzmacnianie ich lojalności – to również doskonała inwestycja. Niezależnie od tego, czy chcemy docenić staż pracy, czy też wspólnie świętować kluczowe momenty w życiu pracownika, potrzebny jest elegancki prezent, który będzie idealną odpowiedzią na potrzeby i gusta odbiorcy. KOLEKCJE LIFESTYLE świetnie sprawdzą się w tej roli.

 

eventy i imprezy INTEGRACYJNE

W ofercie Experiago (oraz prowadzonego w ramach działalności B2C serwisu Prezentokracja.pl) znajduje się ponad 500 wyjątkowych przeżyć. Przy ich realizacji w stały sposób współpracujemy z bazą ponad 100 sprawdzonych partnerów na terenie całej Polski. Dzięki temu jesteśmy w stanie błyskawicznie przygotować unikalną koncepcję IMPREZY INTEGRACYJNEJ, którą pracownicy zapamiętają na długie lata.

 

NAGRODY W KONKURSACH DLA PRACOWNIKÓW

W ofercie Experiago (w ramach naszego serwisu Prezentokracja.pl) znajduje się szeroka gama BONÓW NA PRZEŻYCIA – od jazdy rajdowym Subaru na torze,  poprzez lot balonem, skok ze spadochronem, aż po degustację piwa czy weekend w SPA. Nasze doświadczenia pokazują, iż zastosowanie przeżyć jako nagród w konkursach dla pracowników pobudza wyobraźnię i wzmaga rywalizację. Co najważniejsze, pracownicy otrzymujący nagrodę dzielą się ze znajomymi wrażeniami z jej realizacji, co skutkuje wzmocnieniem efektu Employer Branding.

 

NAGRODY DO SYSTEMÓW KAFETERYJNYCH I PROGRAMÓW MOTYWACYJNYCH

Programy motywacyjne i kafeteryjne dają uczestniczącym w nich pracownikom możliwość samodzielnego wyboru nagrody, dlatego liczy się szerokość i atrakcyjność oferty. Experiago to ponad 500 przeżyć i ponad 500 prestiżowych produktów klasy premium, a każdy z nich dobrany tak, by pobudzić wyobraźnię i zapewnić wyjątkowe wrażenia.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Pozwól nam zaproponować rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Zadzwoń 535 812 610 lub napisz info@experiago.pl. Zapraszam do kontaktu – Agata Kubiak, Business Account Manager

budowanie relacji biznesowych

 
Stylowe prezenty biznesowe dla klientów
 

Upominki dla partnerów biznesowych i kontrahentów, personalizowane prezenty i gadżety, eventy wizerunkowe, targi i konferencje.

sprawdź

WSPARCIE DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH

 
 

Nagrody w konkursach dla klientów, nagrody w promocjach i loteriach, produkty do programów lojalnościowych, stylowe upominki firmowe.

sprawdź

WSPARCIE DZIAŁÓW SPRZEDAŻY

 
 

Motywowanie sprzedawców – indywidualne i zespołowe, budowanie relacji w ramach sieci sprzedaży, targi i konferencje.

sprawdź

 

Zaufali nam

 

Już od 2009 pomagamy firmom z całej Polski w budowaniu trwałych relacji z pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi. Do naszych klientów należą m.in.: 

 
Dell
mBank
Deloitte
USP Zdrowie
VB Leasing
ABB
Koelner
Kuehne & Nagel
 
 

Kontakt

 

 

BIURO

Experiago sp. z o.o.
ul. Rogowska 7/3
54-440 Wrocław

NIP: 894-298-27-63
REGON: 021062460
KRS: 0000496611

 
e-mail: info@experiago.pl
tel.: 71 350 02 06
tel.: 500 163 609
tel.: 535 812 610

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości