Prezenty dla klientów i kontrahentów

 

Prezenty dla klientów i kontrahentów, które pomagają budować i wzmacniać relacje z osobami kluczowymi dla Twojego biznesu. Pokaż, jak bardzo dbasz o ważnego klienta, podkreśl wartość współpracy z kontrahentem, okaż szczególną wdzięczność długoletniemu pracownikowi.

Co oferujemy?

 
 

PREZENTY dla KLIENTÓW I partnerów BIZNESOWYCH

Jak podziękować za udaną współpracę lub docenić ważny kontrakt? Znalezienie upominków dla kluczowych partnerów i klientów biznesowych to nie lada wyzwanie. Prezent powinien być nienachalny, ale musi zapadać w pamięć. Koniecznie oryginalny, ale nadal w dobrym guście.
Najczęściej nie znamy zainteresowań naszych klientów i partnerów biznesowych lub wiemy o nich niewiele. Jak więc sprawić, żeby prezent spełniał ich oczekiwania i realizował indywidualne potrzeby? Przy wyborze upominku zazwyczaj kierujemy się własnymi preferencjami – to błąd. Aby uniknąć prezentowego faux pas, podaruj możliwość wyboru. Twój klient lub partner biznesowy sam najlepiej zna swoje pragnienia, a Ty wierzysz w jego trafne decyzje – przecież właśnie dziękujesz za jedną z nich!


Jeśli zależy Ci na stylu i elegancji, sięgnij po KOLEKCJE LIFESTYLE – gustowne pudełka prezentowe z katalogiem pełnym starannie dobranych unikatowych upominków najwyższej klasy. Spośród blisko 60 specjalnie dobranych propozycji Twój klient lub partner biznesowy sam wybierze prezent, o którym zawsze marzył, a jeszcze nie miał okazji go sobie kupić.

Jeżeli natomiast stawiasz na element zaskoczenia, chcesz wyzwolić ekscytację i zapewnić absolutnie wyjątkowe wrażenia, proponujemy KOLEKCJE PRZEŻYĆ. To zestaw około 50 wyjątkowych atrakcji – od emocjonującej jazdy samochodem sportowym po relaksującą wizytę w SPA. Wybrane przeżycie można zrealizować w ciągu jednego roku od zakupu w dowolnym miejscu na terenie całej Polski.
Kupując taki prezent, możesz spać spokojnie. Twój klient lub partner biznesowy będzie zadowolony, a emocje, które chciałeś podarować, nie zmienią się w kolejny gadżet kurzący się na firmowej półce..

 

personalizowane prezenty Biznesowe i gadżety

Tam, gdzie liczy się wyjątkowość, kluczem do sukcesu jest personalizacja. Personalizowane prezenty wyrażają osobisty stosunek do adresata i jeszcze skuteczniej zacieśniają Wasze relacje.
Personalizacja prezentu, w szczególności prowadzona na dużą skalę, to jednak spore wyzwanie logistyczne i organizacyjne. Na szczęście w UPOMINKACH BIZNESOWYCH mamy spore doświadczenie.
Stworzyliśmy specjalnie wyselekcjonowaną bazę produktów premium w najbardziej pożądanych przez odbiorców kategoriach prezentowych. Dlatego jesteśmy pewni, że proponowane przez nas upominki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i współpracowników. Wspieramy w firmy w wyborze odpowiedniego sposobu personalizacji i koordynujemy jej przeprowadzenie. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego finalnie do każdego prezentu dobieramy eleganckie opakowanie, które wzmocni pozytywne emocje.
Prezenty biznesowe to inwestycja, dlatego warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań.

SPOTKANIA BIZNESOWE I Eventy wizerunkowe

W ofercie należącego do Experiago serwisu Prezentokracja.pl znajduje się ponad 700 wyjątkowych przeżyć. W ich realizację zaangażowanych jest ponad 100 sprawdzonych podwykonawców działających na terenie całej Polski. Takie połączenie daje nam nieograniczone możliwości tworzenia ORYGINALNYCH I NIEZAPOMNIANYCH EVENTÓW dla Twoich partnerów biznesowych.
Z oferty przeżyciowej naszych podwykonawców skorzystało już ponad 15 000 zadowolonych klientów. Możemy śmiało powiedzieć, że współpracujemy wyłącznie z firmami godnymi zaufania. Znamy ich ofertę standardową, do której dokładamy elementy indywidualnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy. W ten sposób tworzymy niepowtarzalny scenariusz imprezy, która na długi czas pozostanie w pamięci uczestników.
Odpowiednia oprawa eventu w bezpośredni sposób przekłada się na wizerunek Twojej firmy w oczach klientów i partnerów biznesowych. Dlatego nie możesz pozwolić sobie na wpadkę. Zaufaj naszemu doświadczeniu w organizacji.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Pozwól nam zaproponować rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Zadzwoń 535 812 610 lub napisz info@experiago.pl. Zapraszam do kontaktu – Agata Kubiak, Business Account Manager

motywacja i integracja

 
 

Nagrody w konkursach, eventy i imprezy integracyjne, prezenty świąteczne, nagrody okolicznościowe, nagrody do systemów motywacyjnych i kafeterii.

sprawdź

WSPARCIE DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH

 
 

Nagrody w konkursach dla klientów, nagrody w promocjach i loteriach, produkty do programów lojalnościowych, stylowe upominki firmowe.

sprawdź

WSPARCIE DZIAŁÓW SPRZEDAŻY

 
 

Motywowanie sprzedawców – indywidualne i zespołowe, budowanie relacji w ramach sieci sprzedaży, targi i konferencje.

sprawdź

 

Zaufali nam

 

Już od 2009 pomagamy firmom z całej Polski w budowaniu trwałych relacji z pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi. Do naszych klientów należą m.in.: 

 
Dell
mBank
Deloitte
USP Zdrowie
VB Leasing
ABB
Koelner
Kuehne & Nagel
 
 

Kontakt

 

BIURO

Experiago sp. z o.o.
ul. Rogowska 7/3
54-440 Wrocław

NIP: 894-298-27-63
REGON: 021062460
KRS: 0000496611

 
e-mail: info@experiago.pl
tel.: 71 350 02 06
tel.: 500 163 609
tel.: 535 812 610

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości